דף הבית » האטרקציות הכי מדוברות » כמה זמן הנסיעה באוטובוס מתל אביב לאילת?

כמה זמן הנסיעה באוטובוס מתל אביב לאילת?

כמה זמן הנסיעה באוטובוס מתל אביב לאילת?

מבוא

נסיעה מתל אביב לאילת היא מסע פופולרי בקרב תיירים ומקומיים כאחד. בין אם אתם מחפשים לחקור את הים האדום או סתם רוצים להתרחק מההמולה של העיר, האוטובוס הוא דרך מצוינת להגיע לשם. אבל כמה זמן אורך המסע? במאמר זה, נסקור את אפשרויות האוטובוס השונות הזמינות וכמה זמן אורכת הנסיעה.

אפשרויות אוטובוס

ישנן שתי חברות אוטובוסים עיקריות המציעות שירותים מתל אביב לאילת. הראשונה היא אגד, שהיא חברת האוטובוסים הגדולה בישראל. אגד מציעה שירות ישיר מתל אביב לאילת, האורך כ-5 שעות ו-15 דקות. האפשרות השנייה היא חברת האוטובוסים דן, המציעה נסיעה מעט ארוכה יותר של כ-5 שעות ו-30 דקות.

אגד

אגד מציעה שירות ישיר מתל אביב לאילת, היוצא מהתחנה המרכזית בתל אביב. הנסיעה אורכת כ-5 שעות ו-15 דקות, ומחיר הנסיעה הוא בסביבות ₪90. האוטובוסים ממוזגים ויש בהם מקומות ישיבה נוחים, ויש עצירות קבועות בדרך.

חברת האוטובוסים דן

חברת דן מציעה גם שירות מתל אביב לאילת היוצא מהתחנה המרכזית בתל אביב. הנסיעה אורכת כ-5 שעות ו-30 דקות, ומחיר הנסיעה הוא בסביבות ₪100. האוטובוסים ממוזגים ויש בהם מקומות ישיבה נוחים, ויש עצירות קבועות בדרך.

השוואה מהירה

חֶברָה זמן טיול דמי נסיעה
אגד 5 שעות 15 דקות ₪90
חברת האוטובוסים דן 5 שעות 30 דקות ₪100

סיכום

נסיעה מתל אביב לאילת באוטובוס היא דרך מצוינת לחקור את הים האדום ולהתרחק מהמולת העיר. ישנן שתי חברות אוטובוסים עיקריות המציעות שירותים מתל אביב לאילת: אגד וחברת האוטובוסים דן. חברת אגד מציעה שירות ישיר שאורך כ-5 שעות ו-15 דקות, בעוד חברת אוטובוסים דן אורכת כ-5 שעות ו-30 דקות. שתי החברות מציעות אוטובוסים נוחים וממוזגים ותחנות קבועות בדרך. למידע נוסף על שירותי אוטובוסים מתל אביב לאילת, בדוק את הסרטון הזה ביוטיוב .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן