דף הבית » לא להאמין » כמה זמן הנסיעה מניו ג'רזי לניו יורק?

כמה זמן הנסיעה מניו ג'רזי לניו יורק?

כמה זמן הנסיעה מניו ג'רזי לניו יורק?

סקירה כללית של הנסיעה מניו ג'רזי לניו יורק

הנסיעה מניו ג'רזי לניו יורק היא קצרה יחסית, אבל היא יכולה להיות קצת אתגרית בהתאם לשעה ביום ולעומס התנועה. הנסיעה היא כ-130 מיילים, והיא נמשכת כשעתיים וחצי. עלות הנסיעה תלויה בסוג הרכב בו אתם נוהגים, באגרה שעליכם לשלם ובכמות הדלק שאתם משתמשים.

מרחק וזמן

המרחק מניו ג'רזי לניו יורק הוא כ-130 מיילים, ולוקח כשעתיים וחצי להשלים את הנסיעה. הזמן יכול להשתנות בהתאם לתנועה ולמסלול שאתה לוקח, אבל בדרך כלל מדובר בנסיעה מהירה למדי.

אפשרויות מסלול

ישנן מספר אפשרויות מסלול בנסיעה מניו ג'רזי לניו יורק. המסלול הישיר ביותר הוא לקחת את הכביש המהיר של ניו ג'רזי דרומה לגשר ג'ורג' וושינגטון, ואז לקחת את הכביש המהיר קרוס ברונקס אל הכביש המהיר מייג'ור דיגן. מסלול זה הוא המהיר ביותר, אך הוא יכול להיות עמוס בשעות העומס. אפשרות נוספת היא לנסוע ב-Garden State Parkway דרומה אל גשר גות'לס, ואז לקחת את הכביש המהיר סטטן איילנד אל גשר Verrazano-Narrows. מסלול זה מעט ארוך יותר, אך בדרך כלל הוא פחות עמוס מהכביש של ניו ג'רזי.

אגרה ועלויות דלק

עלות הנסיעה מניו ג'רזי לניו יורק תלויה בסוג הרכב בו אתם נוהגים, באגרה שעליכם לשלם ובכמות הדלק שאתם משתמשים. האגרה על הכביש המהיר של ניו ג'רזי ועל גרדן סטייט פארקווי מבוססת על סוג הרכב שבו אתה נוהג, והאגרה על גשר ג'ורג' וושינגטון, גשר גות'לס וגשר Verrazano-Narrows מבוססים על מספר הסרנים ב הרכב. עלות הדלק תלויה בסוג הרכב בו אתה נוהג ובמחיר הדלק הנוכחי.

השוואה מהירה

מניו ג'רזי לניו יורק מֶרְחָק זְמַן עֲלוּת
מרחק משוער 130 מייל 2.5 שעות משתנה

סיכום

הנסיעה מניו ג'רזי לניו יורק היא קצרה יחסית, אבל היא יכולה להיות קצת אתגרית בהתאם לשעה ביום ולעומס התנועה. הנסיעה היא כ-130 מיילים, והיא נמשכת כשעתיים וחצי. עלות הנסיעה תלויה בסוג הרכב בו אתם נוהגים, באגרה שעליכם לשלם ובכמות הדלק שאתם משתמשים. ישנן מספר אפשרויות מסלול בנסיעה מניו ג'רזי לניו יורק, ועלות הנסיעה משתנה בהתאם לסוג הרכב בו אתם נוהגים והאגרה שעליכם לשלם.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן