דף הבית » מאמרים » כמה זמן הנסיעה מנמל התעופה רמון לאילת?

כמה זמן הנסיעה מנמל התעופה רמון לאילת?

כמה זמן הנסיעה מנמל התעופה רמון לאילת?

סקירת המסלול מנמל התעופה רמון לאילת

הנסיעה מנמל התעופה רמון לאילת היא נסיעה נופית ולוקחת אותך דרך מדבר הנגב ועמק הערבה. המסלול הוא כ-250 ק"מ (155 מייל) ואורך כשלוש שעות להשלמתו. בדרך תעברו בערים מצפה רמון, שדה בוקר וירוחם וכן בקעת תמנע וים סוף.

המסלול מנמל התעופה רמון לאילת

הנסיעה מנמל התעופה רמון לאילת מתחילה במדבר הנגב. התחנה הראשונה היא מצפה רמון, עיירה קטנה השוכנת על שפת מכתש רמון. משם תמשיכו דרומה דרך בקעת הערבה, תעברו דרך הערים שדה בוקר וירוחם. לאחר מכן, תיכנסו לבקעת תמנע, נוף מדברי מדהים מלא בתצורות אבן חול אדומה. בנסיעה בעמק תעברו ליד פארק תמנע, אטרקציה תיירותית פופולרית. לאחר היציאה מבקעת תמנע תיסעו לאורך חוף הים האדום, תעברו דרך הערים אלת וטאבה. לבסוף תגיעו לאילת, עיירת נופש פופולרית השוכנת על הים האדום.

מה לראות לאורך הדרך

לאורך המסלול מנמל התעופה רמון לאילת, תהיה לכם הזדמנות לחקור כמה מהנופים היפים של ישראל. במדבר הנגב אפשר לבקר במכתש רמון, תצורה גיאולוגית מדהימה שנוצרה בעקבות סחף של מיליוני שנים. בעמק הערבה תוכלו לחקור את שמורת הטבע שדה בוקר, אזור מוגן מלא חיות בר מדבריות. בבקעת תמנע תוכלו לבקר בפארק תמנע, אטרקציה תיירותית פופולרית הכוללת מכרות נחושת ותצורות סלע עתיקות. לבסוף, באילת תוכלו לחקור את הים האדום, יעד פופולרי לשנורקלינג וצלילה.

הדרך הטובה ביותר להגיע לשם

הדרך הטובה ביותר להגיע מנמל התעופה רמון לאילת היא ברכב. המסלול מסומן היטב וקל לעקוב אחריו, ויש הרבה מקומות לעצירה בדרך. אם אין לך רכב, אתה יכול גם לקחת אוטובוס או מונית.

סיכום

הנסיעה מנמל התעופה רמון לאילת היא נסיעה נופית ולוקחת אותך דרך מדבר הנגב, בקעת הערבה ובקעת תמנע. בדרך תזדמן לחקור כמה מהנופים היפים של ישראל, ביניהם מכתש רמון, שמורת הטבע שדה בוקר ופארק תמנע. לבסוף תגיעו לאילת, עיירת נופש פופולרית השוכנת על הים האדום. הדרך הטובה ביותר להגיע לשם היא ברכב, אבל אפשר גם לקחת אוטובוס או מונית. למידע נוסף, עיין בסרטון YouTube זה או מצא מידע נוסף בוויקיפדיה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן