דף הבית » המלצת הצוות » כמה זמן הנסיעה מסן דייגו ללאס וגאס?

כמה זמן הנסיעה מסן דייגו ללאס וגאס?

כמה זמן הנסיעה מסן דייגו ללאס וגאס?

כמה זמן הנסיעה מסן דייגו ללאס וגאס?

הנסיעה מסן דייגו ללאס וגאס היא מסלול פופולרי למטיילים המעוניינים לחקור את החוף המערבי. הנסיעה אורכת כ-4 שעות ו-45 דקות, תלוי בתנועה ובמסלול שאתם לוקחים. הדרך הטובה ביותר היא לקחת את הכביש המהיר 15, שהוא המסלול הישיר ביותר.

הדרך הטובה ביותר לקחת

המסלול הטוב ביותר לקחת בנסיעה מסן דייגו ללאס וגאס הוא הכביש המהיר 15. המסלול הזה הוא המסלול הישיר ביותר וייקח אתכם דרך כמה מהנופים היפים ביותר במערב. תעברו דרך מדבר מוהאבי, הרי סן ברנרדינו והפארק הלאומי עץ ג'ושוע.

למה לצפות בדרך

בנסיעה מסן דייגו ללאס וגאס, אתה יכול לצפות לראות כמה מהנופים היפים ביותר במערב. הנסיעה תיקח אתכם דרך מדבר מוהאבי, הרי סן ברנרדינו והפארק הלאומי עץ ג'ושוע. בדרך תעברו גם בכמה מהערים הפופולריות ביותר באזור, כמו ברסטו, בייקר ופרים.

עוצרים בדרך

אם אתם מחפשים לעשות כמה עצירות בדרך, יש הרבה אפשרויות. אתה יכול לעצור ב-Barstow לקניות וסעודות נהדרות, או שאתה יכול לעצור בבייקר לפעילויות חוצות נהדרות. אתה יכול גם לעצור בפרים לכמה הימורים ובידור נהדרים.

השוואה מהירה

מַסלוּל זְמַן
הכביש המהיר 15 4 שעות 45 דקות

לסיכום, הנסיעה מסן דייגו ללאס וגאס היא מסלול פופולרי למטיילים המעוניינים לחקור את החוף המערבי. הנסיעה אורכת כ-4 שעות ו-45 דקות, תלוי בתנועה ובמסלול שאתם לוקחים. הדרך הטובה ביותר היא לקחת את הכביש המהיר 15, שהוא המסלול הישיר ביותר. לאורך הדרך, תוכלו לצפות לראות כמה מהנופים היפים ביותר במערב, כמו גם כמה מהערים הפופולריות ביותר באזור. אם אתם מחפשים לעשות כמה עצירות בדרך, יש הרבה אפשרויות.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן