דף הבית » הילדים הכי אוהבים » כמה זמן חלב אם יכול להיות מחוץ למקרר?

כמה זמן חלב אם יכול להיות מחוץ למקרר?

כמה זמן חלב אם יכול להיות מחוץ למקרר?

מהו חלב אם?

חלב אם הוא מקור תזונה טבעי לתינוקות. הוא מיוצר על ידי האם ומכיל את כל אבות המזון והנוגדנים שהתינוק צריך כדי לגדול ולהתפתח. חלב אם הוא המזון האידיאלי לתינוקות ומומלץ על ידי ארגון הבריאות העולמי (WHO) כמקור התזונה הטוב ביותר לתינוקות עד גיל שנתיים.

כמה זמן אפשר להשאיר חלב אם מחוץ למקרר?

ניתן להשאיר חלב אם מחוץ למקרר עד ארבע שעות. לאחר ארבע שעות יש לזרוק את החלב. חשוב לציין שטמפרטורת החדר או הסביבה בה מאוחסן החלב תשפיע על משך הזמן שניתן להשאירו בחוץ. אם החדר חם יותר מ-77°F (25°C), יש לזרוק את החלב לאחר שעתיים.

כיצד לאחסן חלב אם בצורה בטוחה

חשוב לאחסן חלב אם בצורה בטוחה כדי להבטיח שהוא בטוח לתינוקך לצרוך אותו. להלן כמה טיפים לאחסון חלב אם בצורה בטוחה:

במקרר

ניתן לשמור חלב אם במקרר עד ארבעה ימים. יש לאחסן אותו בכלי אטום ולתייג אותו בתאריך שבו הוא הובע.

במקפיא

ניתן לשמור חלב אם במקפיא עד שישה חודשים. יש לאחסן אותו בכלי אטום ולתייג אותו בתאריך שבו הוא הובע. חשוב לציין שאין לאחסן חלב אם בדלת המקפיא, שכן אזור זה אינו קר כמו שאר המקפיא.

סיכום

חלב אם הוא המזון האידיאלי לתינוקות ומומלץ על ידי ארגון הבריאות העולמי (WHO) כמקור התזונה הטוב ביותר לתינוקות עד גיל שנתיים. ניתן להשאיר חלב אם מחוץ למקרר עד ארבע שעות, אך טמפרטורת החדר או הסביבה שבה החלב מאוחסן תשפיע על משך הזמן שניתן להשאירו בחוץ. ניתן לשמור חלב אם במקרר עד ארבעה ימים ובמקפיא עד שישה חודשים. חשוב לאחסן חלב אם בצורה בטוחה כדי להבטיח שהוא בטוח לתינוקך לצרוך אותו.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן