דף הבית » לא להאמין » כמה זמן טיסה מלוס אנג'לס לישראל?

כמה זמן טיסה מלוס אנג'לס לישראל?

כמה זמן טיסה מלוס אנג'לס לישראל?

כמה זמן טיסה מלוס אנג'לס לישראל?

נסיעה מלוס אנג'לס לישראל יכולה להיות מסע ארוך, אבל זה לא חייב להיות. בהתאם למסלול שאתה לוקח, הטיסה יכולה להימשך בין 12 ל-16 שעות. המסלול הישיר ביותר הוא מנמל התעופה הבינלאומי של לוס אנג'לס (LAX) לנמל התעופה בן גוריון (TLV) בתל אביב.

חברות תעופה ומסלולים

ישנן מספר חברות תעופה המציעות טיסות ישירות מלוס אנג'לס לישראל, ביניהן אל על, יונייטד איירליינס ודלתא איירליינס. אל על מציעה את המסלול הישיר ביותר, עם זמן טיסה של כ-12 שעות. יונייטד איירליינס ודלתא איירליינס מציעות קווים מעט ארוכים יותר, עם זמני טיסה של כ-14 ו-16 שעות, בהתאמה.

השוואה מהירה

חֶברַת תְעוּפָה זמן טיסה
אל על 12 שעות
יונייטד – איירליינס 14 שעות
דלתא איירליינס 16 שעות

כאשר מתכננים את הטיול, חשוב לקחת בחשבון את חברת התעופה שתבחרו ואת המסלול שאתם לוקחים. אל על מציעה את המסלול הישיר ביותר, אבל אולי זו לא האפשרות המשתלמת ביותר. יונייטד איירליינס ודלתא איירליינס מציעות קווים מעט ארוכים יותר, אך הם עשויים להיות סבירים יותר.

דעה אישית

לאחרונה טסתי מלוס אנג'לס לישראל באל על, והחוויה הופתעתי לטובה. הדיילות היו ידידותיות ועוזרות, והאוכל היה מפתיע לטובה. הטיסה הייתה ארוכה, אבל הייתה נוחה ומהנה. אני בהחלט ממליץ על אל על לכל מי שמחפש לטוס מלוס אנג'לס לישראל.

שאלות ותשובות

ש: מהי חברת התעופה הטובה ביותר לטוס מלוס אנג'לס לישראל?

ת: חברת התעופה הטובה ביותר לטוס מלוס אנג'לס לישראל תלויה בתקציב ובהעדפות שלך. אל על מציעה את המסלול הישיר ביותר, אבל אולי זו לא האפשרות המשתלמת ביותר. יונייטד איירליינס ודלתא איירליינס מציעות קווים מעט ארוכים יותר, אך הם עשויים להיות סבירים יותר.

ש: כמה עולה טיסה מלוס אנג'לס לישראל?

ת: עלות טיסה מלוס אנג'לס לישראל עשויה להשתנות בהתאם לחברת התעופה, למסלול ולזמן השנה. ככלל, טיסות מלוס אנג'לס לישראל יכולות לעלות בין 500$ ל-1,500$.

ש: האם יש עצירות ביניים בטיסות מלוס אנג'לס לישראל?

ת: כן, בחלק מהטיסות מלוס אנג'לס לישראל עשויות להיות עצירות ביניים. אל על מציעה טיסה ישירה, אך יונייטד איירליינס ודלתא איירליינס מציעות טיסות עם עצירות ביניים בערים אחרות.

סיכום

נסיעה מלוס אנג'לס לישראל יכולה להיות מסע ארוך, אבל זה לא חייב להיות. בהתאם למסלול שאתה לוקח, הטיסה יכולה להימשך בין 12 ל-16 שעות. אל על מציעה את המסלול הישיר ביותר, עם זמן טיסה של כ-12 שעות. יונייטד איירליינס ודלתא איירליינס מציעות קווים מעט ארוכים יותר, עם זמני טיסה של כ-14 ו-16 שעות, בהתאמה. כאשר מתכננים את הטיול, חשוב לקחת בחשבון את חברת התעופה שתבחרו ואת המסלול שאתם לוקחים. אל על מציעה את המסלול הישיר ביותר, אבל אולי זו לא האפשרות המשתלמת ביותר. יונייטד איירליינס ודלתא איירליינס מציעות קווים מעט ארוכים יותר, אך הם עשויים להיות סבירים יותר.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן