דף הבית » המלצת הצוות » כמה זמן טיסה מניו יורק לישראל?

כמה זמן טיסה מניו יורק לישראל?

כמה זמן טיסה מניו יורק לישראל?

מבוא

נסיעה מניו יורק לישראל היא מסע ארוך, אבל זה לא חייב להיות קשה. במאמר זה נספק סקירה מקיפה של זמן הטיסה מניו יורק לישראל, כולל טבלת השוואה מהירה, שאלות ותשובות וסיכום.

זמן טיסה מניו יורק לישראל

זמן הטיסה מניו יורק לישראל תלוי במספר גורמים, ביניהם חברת התעופה, המסלול וסוג המטוס. ככלל, זמן הטיסה מניו יורק לישראל הוא בין 11 ל-14 שעות.

חברות תעופה ומסלולים

ישנן מספר חברות תעופה המציעות טיסות ישירות מניו יורק לישראל, ביניהן אל על, יונייטד איירליינס ודלתא איירליינס. המסלול הפופולרי ביותר הוא מנמל התעופה הבינלאומי ג'ון פ. קנדי בניו יורק (JFK) לנמל התעופה בן גוריון בתל אביב (TLV).

סוג מטוס

סוג המטוס המשמש לטיסה ישפיע גם על זמן הטיסה. לדוגמה, מטוס בואינג 787 דרימליינר ייקח כ-11 שעות, בעוד שמטוס בואינג 777 ייקח כ-14 שעות.

טבלת השוואה מהירה

חֶברַת תְעוּפָה מַסלוּל סוג מטוס זמן טיסה
אל על JFK ל-TLV בואינג 787 דרימליינר 11 שעות
יונייטד – איירליינס JFK ל-TLV בואינג 777 14 שעות
דלתא איירליינס JFK ל-TLV בואינג 787 דרימליינר 11 שעות

שאלות ותשובות

ש: האם יש מסלולים נוספים מניו יורק לישראל?

ת: כן, ישנם קווים נוספים מניו יורק לישראל, כולל טיסות מנמל התעופה הבינלאומי ניוארק ליברטי (EWR) לנמל התעופה בן גוריון בתל אביב (TLV).

ש: האם יש עוד חברות תעופה שמציעות טיסות מניו יורק לישראל?

ת: כן, ישנן חברות תעופה אחרות המציעות טיסות מניו יורק לישראל, כולל אמריקן איירליינס, אייר קנדה ובריטיש איירווייס.

ש: האם ישנם סוגי מטוסים אחרים המשמשים לטיסה?

ת: כן, ישנם סוגי מטוסים אחרים המשמשים לטיסה, כולל בואינג 767 ואיירבוס A330.

סיכום

זמן הטיסה מניו יורק לישראל תלוי במספר גורמים, ביניהם חברת התעופה, המסלול וסוג המטוס. ככלל, זמן הטיסה מניו יורק לישראל הוא בין 11 ל-14 שעות. ישנן מספר חברות תעופה המציעות טיסות ישירות מניו יורק לישראל, ביניהן אל על, יונייטד איירליינס ודלתא איירליינס. המסלול הפופולרי ביותר הוא מנמל התעופה הבינלאומי ג'ון פ. קנדי בניו יורק (JFK) לנמל התעופה בן גוריון בתל אביב (TLV). סוג המטוס המשמש לטיסה ישפיע גם על זמן הטיסה. לדוגמה, מטוס בואינג 787 דרימליינר ייקח כ-11 שעות, בעוד שמטוס בואינג 777 ייקח כ-14 שעות.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן