דף הבית » מאמרים » כמה זמן יכול להיות סלמון מופשר במקרר?

כמה זמן יכול להיות סלמון מופשר במקרר?

כמה זמן יכול להיות סלמון מופשר במקרר?

כמה זמן יכול להיות סלמון מופשר במקרר?

סלמון הוא דג פופולרי העשיר בחומצות שומן אומגה 3, חלבון וחומרי תזונה חיוניים אחרים. זהו גם מרכיב רב תכליתי שניתן לבשל במגוון דרכים. אבל כמה זמן אפשר לאחסן סלמון מופשר במקרר? כשמדובר בסלמון מופשר, כלל האצבע הוא שיש להשתמש בו תוך יומיים מהפשרה. הסיבה לכך היא שהדג יכול להתקלקל במהירות לאחר שהוא הופשר. אם אתם מתכננים לשמור את הסלמון ליותר מיומיים, עדיף להקפיא אותו שוב.

כיצד להפשיר סלמון בבטחה

הדרך הטובה ביותר להפשיר סלמון היא במקרר. זה יעזור להבטיח שהדג יישאר טרי ובטוח לאכילה. כדי להפשיר את הסלמון, מניחים אותו במיכל ומכסים אותו במים קרים. החליפו את המים כל 30 דקות עד להפשרת הדג. אם אתם ממהרים, אפשר גם להפשיר את הסלמון במיקרוגל. מניחים את הדג בכלי המתאים למיקרוגל ומכוונים את המיקרוגל להפשרה. הקפידו לבדוק את הדג כל כמה דקות כדי לוודא שהוא לא מתבשל.

איך לדעת אם הסלמון התקלקל

חשוב לדעת לדעת אם הסלמון התקלקל. אם לדג יש מרקם רירי או ריח לא נעים, עדיף לזרוק אותו. בנוסף, אם הסלמון נמצא במקרר יותר מיומיים, עדיף לזרוק אותו.

טיפים לאחסון סלמון

כשמאחסנים סלמון, חשוב לשמור אותו בכלי אטום או לעטוף אותו בניילון. זה יעזור לשמור על טריות הדג ולמנוע ממנו להתקלקל. בנוסף, עדיף לאחסן את הסלמון בחלק הקר ביותר של המקרר, כמו המדף התחתון.

סיכום

ניתן לשמור סלמון מופשר במקרר עד יומיים. חשוב להפשיר את הדג בבטחה במקרר או במיקרוגל ולזרוק אותו אם יש לו ריח לא נעים או מרקם רירי. בנוסף, עדיף לאחסן את הסלמון בכלי אטום או לעטוף אותו בניילון ולאחסן אותו בחלק הקר ביותר של המקרר. לטיפים נוספים כיצד לאחסן ולהפשיר בבטחה סלמון, בדוק את הסרטון הזה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן