דף הבית » הילדים הכי אוהבים » כמה זמן להשאיר משחת שיניים על הפנים

כמה זמן להשאיר משחת שיניים על הפנים

כמה זמן להשאיר משחת שיניים על הפנים

מהי משחת שיניים?

משחת שיניים היא משחה או ג'ל המשמשת לניקוי ושמירה על בריאות השיניים. הוא משמש בדרך כלל בשילוב עם מברשת שיניים לניקוי השיניים והחניכיים. משחת שיניים מכילה חומרים שוחקים, פלואוריד ומרכיבים אחרים המסייעים במניעת עששת ומחלות חניכיים. חשוב להשתמש נכון במשחת שיניים על מנת להפיק ממנה את מירב התועלת.

כיצד למרוח משחת שיניים

כדי למרוח נכון משחת שיניים, התחל בהרטבת מברשת השיניים שלך. סחטו כמות משחת שיניים בגודל אפונה על זיפי מברשת השיניים. צחצחו בעדינות את השיניים בתנועות סיבוביות למשך שתי דקות, והקפידו להגיע לכל אזורי הפה. לירוק את משחת השיניים ולשטוף את הפה במים.

כמה זמן להשאיר משחת שיניים על הפנים

ניתן להשתמש במשחת שיניים על הפנים בתור פילינג עדין. זה יכול לעזור להסיר תאי עור מתים ולהפחית את המראה של אקנה. עם זאת, חשוב לדעת כמה זמן להשאיר משחת שיניים על הפנים על מנת להפיק ממנה את מירב התועלת.

השאר משחת שיניים על הפנים למשך לא יותר מ-5 דקות

חשוב להשאיר משחת שיניים על הפנים לא יותר מחמש דקות. השארת אותו למשך זמן רב יותר עלול לגרום לגירוי ויובש. כדי למרוח משחת שיניים על הפנים, התחל בהרטבת הפנים שלך במים חמימים. סחטו כמות משחת שיניים בגודל אפונה על קצות האצבעות ועסו אותה בעדינות לתוך העור בתנועות סיבוביות. השאר אותו על לא יותר מחמש דקות ולאחר מכן שטפו אותו במים חמים.

הימנע ממריחת משחת שיניים על אזורים רגישים

חשוב להימנע ממריחת משחת שיניים באזורים רגישים בפנים כמו העיניים, האף והפה. משחת שיניים עלולה לגרום לגירוי ויובש באזורים אלו. אם יש לך עור רגיש, עדיף להימנע לחלוטין משימוש במשחת שיניים על הפנים.

השתמש במשחת שיניים עדינה

חשוב להשתמש במשחת שיניים עדינה כאשר מורחים אותה על הפנים. הימנע משימוש במשחות שיניים המכילות חומרים שוחקים, שכן אלו עלולות להיות קשות מדי עבור העור העדין בפנים. חפש משחות שיניים המיועדות במיוחד לעור רגיש.

סיכום

שימוש במשחת שיניים על הפנים יכול להיות דרך מצוינת לקלף ולהפחית את המראה של אקנה. עם זאת, חשוב לדעת כמה זמן להשאיר משחת שיניים על הפנים על מנת להפיק ממנה את מירב התועלת. עדיף להשאיר משחת שיניים על הפנים לא יותר מחמש דקות ולהימנע ממריחתה על אזורים רגישים. כמו כן, חשוב להשתמש במשחת שיניים עדינה המיועדת במיוחד לעור רגיש. על ידי ביצוע טיפים אלה, אתה יכול להפיק את המרב משימוש במשחת שיניים על הפנים.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן