דף הבית » הכי חם » כמה זמן לפני הטיסה כדאי להגיע לשדה התעופה?

כמה זמן לפני הטיסה כדאי להגיע לשדה התעופה?

כמה זמן לפני הטיסה כדאי להגיע לשדה התעופה?

למה כדאי להגיע מוקדם?

כשמדובר בטיסות, תמיד עדיף להגיע לשדה התעופה מוקדם. הסיבה לכך היא שיש הרבה דברים שיכולים להשתבש עוד לפני שאתה עולה למטוס. מתורים ארוכים בדלפק הצ'ק אין ועד לבדיקות ביטחוניות, חשוב לתת לעצמכם מספיק זמן לעבור את התהליך.

דלפק הקבלה

דלפק הצ'ק-אין הוא המקום הראשון אליו תגיעו עם הגעתכם לשדה התעופה. בהתאם לחברת התעופה, ייתכן שיהיה עליך לבצע צ'ק-אין מקוון או בדלפק. אם אתם עושים צ'ק-אין בדלפק, תצטרכו להציג את הדרכון והכרטיס שלכם. חשוב להגיע לפחות שעתיים לפני הטיסה כדי לוודא שיש לך מספיק זמן לבצע צ'ק אין ולעבור את האבטחה.

בדיקות אבטחה

לאחר ביצוע צ'ק אין, תצטרך לעבור דרך האבטחה. תהליך זה יכול להימשך בין 15 דקות לשעה, תלוי בגודל שדה התעופה ומספר הנוסעים. חשוב להגיע לפחות שעתיים לפני הטיסה כדי להבטיח שיהיה לך מספיק זמן לעבור את האבטחה.

עולה למטוס

לאחר שעברתם את האבטחה, תצטרכו לעלות למטוס. בהתאם לגודל שדה התעופה, תהליך זה יכול להימשך בין 15 דקות לשעה. חשוב להגיע לפחות שעה לפני הטיסה כדי להבטיח שיהיה לכם מספיק זמן לעלות למטוס.

כמה זמן לפני הטיסה כדאי להגיע לשדה התעופה?

כשמדובר בטיסות, תמיד עדיף להגיע לשדה התעופה מוקדם. כדי להבטיח נסיעה חלקה ונטולת מתחים, מומלץ להגיע לפחות שעתיים לפני הטיסה. זה ייתן לך מספיק זמן לבצע צ'ק-אין, לעבור דרך האבטחה ולעלות למטוס. הגעה מוקדמת גם תיתן לך זמן להירגע וליהנות משדה התעופה לפני הטיסה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן