דף הבית » לא להאמין » כמה זמן לפני הטיסה כדאי להגיע לשדה התעופה?

כמה זמן לפני הטיסה כדאי להגיע לשדה התעופה?

כמה זמן לפני הטיסה כדאי להגיע לשדה התעופה?

הגעה לשדה התעופה

כאשר אתם מתכננים טיסה, אחד הדברים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון הוא כמה זמן לפני הטיסה כדאי להגיע לשדה התעופה. הגעה מוקדמת מדי יכולה להיות בזבוז זמן, בעוד שהגעת מאוחר מדי עלולה להיות פספוס של הטיסה שלך. כדי לוודא שאתם מגיעים ליעדכם בזמן, הנה כמה טיפים להגעה לשדה התעופה.

אפשר מספיק זמן

משך הזמן שעליך להגיע לפני הטיסה תלוי בשדה התעופה ובחברת התעופה. ככלל, מומלץ להגיע לפחות שעתיים לפני הטיסה לטיסות פנים ושלוש שעות לפני לטיסות בינלאומיות. זה נותן לך מספיק זמן לעשות צ'ק-אין, לעבור דרך האבטחה ולהגיע אל השער שלך.

קבלה

לאחר שהגעת לשדה התעופה, הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לבצע צ'ק אין. בדרך כלל אתה יכול לבצע צ'ק אין באינטרנט או בשדה התעופה. אם אתה עושה צ'ק-אין בשדה התעופה, הקפד לתת לעצמך מספיק זמן כדי לעבור את הקו.

בִּטָחוֹן

לאחר ביצוע הצ'ק-אין, תצטרך לעבור דרך האבטחה. זה יכול לקחת קצת זמן, אז הקפידו לתת לעצמכם מספיק זמן לעבור את הקו. חשוב גם לוודא שאתה פועל לפי כל פרוטוקולי האבטחה. זה כולל חליצת נעליים, הוצאת המחשב הנייד והוצאת נוזלים מהתיק.

דעה אישית

כשאני מתכנן טיסה אני תמיד מקפיד להגיע לפחות שעתיים לפני הטיסה. זה נותן לי מספיק זמן לעשות צ'ק-אין, לעבור דרך האבטחה ולהגיע לשער שלי. אני גם מקפיד לבצע צ'ק-אין מקוון מבעוד מועד, כדי שלא אצטרך להמתין בתור בשדה התעופה.

סיכום

כאשר מתכננים טיסה, חשוב לתת לעצמכם מספיק זמן להגיע לשדה התעופה. ככלל, מומלץ להגיע לפחות שעתיים לפני הטיסה לטיסות פנים ושלוש שעות לפני לטיסות בינלאומיות. זה נותן לך מספיק זמן לעשות צ'ק-אין, לעבור דרך האבטחה ולהגיע אל השער שלך. כדי לוודא שאתה מגיע ליעדך בזמן, הקפד לתכנן מראש ולתת לעצמך מספיק זמן להגיע לשדה התעופה. למידע נוסף, בדוק את הסרטון הזה או מצא מידע נוסף בוויקיפדיה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן