דף הבית » האטרקציות הכי מדוברות » כמה זמן לצום לפני בדיקת בלוטת התריס?

כמה זמן לצום לפני בדיקת בלוטת התריס?

כמה זמן לצום לפני בדיקת בלוטת התריס?

מהי בדיקת דם בלוטת התריס?

בדיקת דם בבלוטת התריס היא דרך נפוצה לבדוק בעיות בבלוטת התריס. זה מודד את כמות הורמוני בלוטת התריס בדם שלך. הורמונים אלה שולטים בחילוף החומרים שלך, וזו הדרך בה הגוף שלך משתמש באנרגיה. הבדיקה יכולה לסייע באבחון מצבים של בלוטת התריס, כגון תת פעילות של בלוטת התריס ותת פעילות בלוטת התריס.

כמה זמן לצום לפני בדיקת בלוטת התריס?

רוב בדיקות הדם של בלוטת התריס מחייבות אותך לצום 8 עד 12 שעות לפני הבדיקה. זה אומר שאתה לא צריך לאכול או לשתות שום דבר מלבד מים במהלך הזמן הזה. הרופא שלך עשוי גם לבקש ממך להפסיק ליטול תרופות מסוימות לפני הבדיקה.

למה לצפות במהלך המבחן?

במהלך הבדיקה, ספק שירותי בריאות ייקח דגימת דם שלך. זה נעשה בדרך כלל עם מחט ומזרק. הדגימה תישלח למעבדה לבדיקה.

מה משמעות התוצאות?

תוצאות בדיקת הדם של בלוטת התריס יראו את רמות הורמוני בלוטת התריס בדם. אם הרמות גבוהות מדי או נמוכות מדי, זה יכול להיות שיש לך מצב של בלוטת התריס. הרופא שלך ידון איתך בתוצאות וימליץ על כל טיפול הכרחי.

האם יש סיכונים?

אין סיכונים רציניים הקשורים לבדיקת דם בלוטת התריס. תופעת הלוואי השכיחה ביותר היא אי נוחות או כאב במקום המחט.

השוואה מהירה

מִבְחָן זמן לצום למה לצפות סיכונים
בדיקת דם של בלוטת התריס 8-12 שעות נלקחה דגימת דם אי נוחות או כאב

לסיכום, בדיקת דם בבלוטת התריס היא דרך נפוצה לבדוק בעיות בבלוטת התריס. רוב הבדיקות מחייבות אותך לצום 8 עד 12 שעות לפני הבדיקה. במהלך הבדיקה, ספק שירותי בריאות ייקח דגימת דם שלך. תוצאות בדיקת הדם של בלוטת התריס יראו את רמות הורמוני בלוטת התריס בדם. אין סיכונים רציניים הקשורים לבדיקת דם בבלוטת התריס, אך ייתכנו אי נוחות או כאבים במקום המחט. למידע נוסף על בדיקות דם בלוטת התריס, בדוק את הסרטון הזה ב-YouTube .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן