דף הבית » המלצת הצוות » כמה זמן מחזיקה גבינה צהובה מחוץ למקרר?

כמה זמן מחזיקה גבינה צהובה מחוץ למקרר?

כמה זמן מחזיקה גבינה צהובה מחוץ למקרר?

מהי גבינה צהובה?

גבינה צהובה היא סוג של גבינה העשויה מחלב פרה. לרוב הוא מיושן לפחות שלושה חודשים, וניתן למצוא אותו במגוון צורות וגדלים. זוהי גבינה פופולרית לכריכים, סלטים ומנות אחרות.

כמה זמן מחזיקה גבינה צהובה מחוץ למקרר?

גבינה צהובה יכולה להחזיק מחוץ למקרר עד שעתיים, תלוי בטמפרטורה. אם הטמפרטורה גבוהה מ-90°F (32°C), יש לצרוך את הגבינה תוך שעה אחת. אם הטמפרטורה נמוכה מ-90°F (32°C), הגבינה יכולה להחזיק עד שעתיים.

כיצד לאחסן גבינה צהובה

במקרר

גבינה צהובה יש לאחסן במקרר, עטופה בנייר שעווה או נייר אלומיניום. יש להציב אותו בחלק הקר ביותר של המקרר, ויש לצרוך אותו תוך שבועיים מהרכישה.

במקפיא

גבינה צהובה אפשר לשמור גם במקפיא. יש לעטוף אותו היטב בניילון או בנייר אלומיניום, ויש לצרוך אותו תוך שישה חודשים מרגע הרכישה.

בטמפרטורת החדר

אם אתם מתכננים לצרוך את הגבינה תוך שעתיים, ניתן לאחסן אותה בטמפרטורת החדר. יש לעטוף אותו בנייר שעווה או בנייר אלומיניום, ויש לצרוך אותו תוך שעתיים מרגע הרכישה.

טיפים לאחסון גבינה צהובה

  • שמור תמיד גבינה צהובה בחלק הקר ביותר של המקרר.
  • עוטפים גבינה צהובה היטב בנייר שעווה או נייר אלומיניום.
  • לעולם אל תשמור גבינה צהובה בטמפרטורת החדר במשך יותר משעתיים.
  • אם אתם מתכננים להקפיא גבינה צהובה, עטפו אותה היטב בניילון נצמד או ברדיד אלומיניום.
  • יש לצרוך גבינה צהובה תוך שבועיים מהרכישה אם מאוחסנת במקרר, ובתוך שישה חודשים מהרכישה אם מאוחסנת במקפיא.

סיכום

גבינה צהובה יכולה להחזיק מחוץ למקרר עד שעתיים, תלוי בטמפרטורה. יש לאחסן אותו במקרר, עטוף בנייר שעווה או נייר אלומיניום, ויש לצרוך אותו תוך שבועיים מרגע הרכישה. אם אתם מתכננים להקפיא גבינה צהובה, עטפו אותה היטב בניילון נצמד או בנייר אלומיניום, וצרכו אותה תוך שישה חודשים מרגע הרכישה. לרעננות מקסימלית, יש לאחסן תמיד גבינה צהובה בחלק הקר ביותר של המקרר, ולעולם לא לאחסן אותה בטמפרטורת החדר יותר משעתיים. למידע נוסף על אחסון גבינה צהובה, צפו בסרטון זה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן