דף הבית » האטרקציות הכי מדוברות » כמה זמן נמשכות תופעות הלוואי של אוביטרל?

כמה זמן נמשכות תופעות הלוואי של אוביטרל?

כמה זמן נמשכות תופעות הלוואי של אוביטרל?

מה זה אוביטרל?

אוביטרל היא תרופה מרשם המשמשת לטיפול בדיכאון. זהו סוג של תרופות נוגדות דיכאון המכונה מעכב ספיגה חוזרת של סרוטונין סלקטיבי (SSRI). זה פועל על ידי הגדלת כמות הסרוטונין, שליח כימי במוח, שעוזר לשפר את מצב הרוח ולהפחית תסמיני דיכאון. אוביטרל נלקח בדרך כלל פעם ביום, ויכולים לחלוף עד ארבעה שבועות עד שההשפעה המלאה תורגש.

מהן תופעות הלוואי של אוביטרל?

כמו כל התרופות, אוביטרל עלול לגרום לתופעות לוואי. תופעות הלוואי השכיחות כוללות בחילות, כאבי ראש, יובש בפה, נדודי שינה, נמנום, סחרחורת והפרעות בתפקוד המיני. תופעות הלוואי הללו חולפות בדרך כלל לאחר מספר ימים של נטילת התרופה. תופעות לוואי פחות שכיחות כוללות עלייה במשקל, הזעה מוגברת ושינויים בתיאבון. תופעות לוואי נדירות כוללות שינויים בראייה, קושי במתן שתן ושינויים בקצב הלב. אם אתה נתקל באחת מתופעות הלוואי הללו, פנה מיד לרופא שלך.

כמה זמן נמשכות תופעות הלוואי של אוביטרל?

רוב תופעות הלוואי של אוביטרל יחלפו לאחר מספר ימים של נטילת התרופה. אם תופעות הלוואי נמשכות או מחמירות, פנה לרופא.

בחילה

בחילות היא תופעת לוואי שכיחה של אוביטרל. זה בדרך כלל חולף לאחר מספר ימים של נטילת התרופה. אם הבחילה נמשכת או מחמירה, פנה לרופא.

כְּאֵב רֹאשׁ

כאבי ראש הם תופעת לוואי שכיחה של Obitrel. בדרך כלל הם חולפים לאחר מספר ימים של נטילת התרופה. אם כאבי הראש נמשכים או מחמירים, פנה לרופא.

פה יבש

יובש בפה הוא תופעת לוואי שכיחה של Obitrel. זה בדרך כלל חולף לאחר מספר ימים של נטילת התרופה. אם יובש הפה נמשך או מחמיר, פנה לרופא.

נדודי שינה

נדודי שינה היא תופעת לוואי שכיחה של אוביטרל. זה בדרך כלל חולף לאחר מספר ימים של נטילת התרופה. אם נדודי השינה נמשכים או מחמירים, פנה לרופא.

מתי לפנות לרופא

אם אתה נתקל באחת מתופעות הלוואי של Obitrel, פנה מיד לרופא שלך. ייתכן שהרופא שלך יוכל להתאים את המינון שלך או להחליף אותך לתרופה אחרת.

סיכום

אוביטרל היא תרופה מרשם המשמשת לטיפול בדיכאון. זהו סוג של תרופות נוגדות דיכאון המכונה מעכב ספיגה חוזרת של סרוטונין סלקטיבי (SSRI). תופעות הלוואי השכיחות של Obitrel כוללות בחילות, כאבי ראש, יובש בפה, נדודי שינה, נמנום, סחרחורת והפרעות בתפקוד המיני. תופעות הלוואי הללו חולפות בדרך כלל לאחר מספר ימים של נטילת התרופה. אם תופעות הלוואי נמשכות או מחמירות, פנה לרופא. למידע נוסף, צפה בסרטון זה או מצא מידע נוסף בוויקיפדיה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן