דף הבית » לא להאמין » כמה זמן צריך דרכון להיות בתוקף לפני טיסה ליוון?

כמה זמן צריך דרכון להיות בתוקף לפני טיסה ליוון?

כמה זמן צריך דרכון להיות בתוקף לפני טיסה ליוון?

כמה זמן צריך דרכון להיות בתוקף לפני טיסה ליוון?

יוון היא יעד תיירותי פופולרי למטיילים מכל העולם. לפני שתוכלו לטוס ליוון, עליכם לוודא שהדרכון שלכם בתוקף לפחות שלושה חודשים מעבר לתאריך החזרה. זוהי דרישה לכל הנוסעים הנכנסים ליוון. בנוסף לדרכון תקף, ייתכן שתצטרכו גם לקבל ויזה לפני שתוכלו להיכנס ליוון. בהתאם ללאום שלך, ייתכן שתידרש לקבל ויזה לפני שתוכל להיכנס למדינה. כדאי לבדוק עם שגרירות יוון או קונסוליה במדינת הולדתך כדי לברר אם אתה צריך ויזה.

דרישות ויזה ליוון

אם אתה אזרח של האיחוד האירופי, אתה לא צריך ויזה כדי להיכנס ליוון. עם זאת, אם אתה אזרח של מדינה שאינה באיחוד האירופי, ייתכן שתצטרך לקבל ויזה לפני שתוכל להיכנס למדינה. סוג הויזה שאתה צריך יהיה תלוי במטרת הביקור שלך. לדוגמה, אם אתם נוסעים ליוון לצורך עסקים או תיירות, תצטרכו להוציא אשרת שנגן. ויזה מסוג זה מאפשרת לשהות ביוון עד 90 יום.

דרישות אחרות לכניסה ליוון

מלבד דרכון ויזה בתוקף, ייתכן שיהיה עליך לספק הוכחה לכספים מספקים עבור שהייתך ביוון. ייתכן שתצטרך גם לספק הוכחה לביטוח בריאות. כמו כן, עליך לוודא שיש לך את כל המסמכים הדרושים לנסיעה חזרה. זה כולל דרכון תקף, ויזה וכרטיס.

סיכום

לפני שתוכלו לטוס ליוון, עליכם לוודא שהדרכון שלכם בתוקף לפחות שלושה חודשים מעבר לתאריך החזרה. בהתאם ללאום שלך, ייתכן שתצטרך גם לקבל ויזה לפני שתוכל להיכנס למדינה. כדאי גם לוודא שיש ברשותכם את כל המסמכים הדרושים לנסיעה חזרה, כולל דרכון תקף, ויזה וכרטיס.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן