דף הבית » לטייל ולהנות » אטרקציות לילדים בנקרופוליס האטרוסקי של צרווטרי וטרקוויניה

אטרקציות לילדים בנקרופוליס האטרוסקי של צרווטרי וטרקוויניה

אטרקציות לילדים בנקרופוליס האטרוסקי של צרווטרי וטרקוויניה

מבוא

הנקרופוליסים האטרוסקים של צרווטרי וטרקיניה הם שניים מהאתרים הארכיאולוגיים החשובים ביותר באיטליה. ממוקמים באזור לאציו, אתרים אלו משופעים בהיסטוריה ותרבות. הם גם מקומות נהדרים לילדים לחקור וללמוד על האטרוסקים, אחת התרבויות העתיקות המסתוריות ביותר. כאן תוכלו למצוא מגוון אטרקציות לילדים, החל מסיורים חינוכיים ועד לפעילויות אינטראקטיביות.

סיורים חינוכיים

אחת הדרכים הטובות ביותר לחקור את הנקרופוליסים האטרוסקים של סרווטרי וטרקוויניה היא לערוך סיור חינוכי. סיורים אלו נועדו לתת לילדים סקירה מקיפה של האתרים, כמו גם הזדמנות ללמוד על ההיסטוריה והתרבות של האטרוסקים. במהלך הסיור, לילדים תהיה הזדמנות לחקור את הקברים ולראות את החפצים שהושארו מאחור על ידי האטרוסקים. תהיה להם גם הזדמנות ללמוד על המנהגים והאמונות של הציוויליזציה העתיקה הזו.

פעילויות אינטראקטיביות

בנקרופוליס האטרוסקי של Cerveteri ו-Tarquinia, ילדים יכולים גם לקחת חלק בפעילויות אינטראקטיביות. פעילויות אלו נועדו לעזור לילדים ללמוד על האטרוסקים בצורה מהנה ומרתקת. לדוגמה, ילדים יכולים לקחת חלק בציד נבלות, שבו הם יצטרכו לחפש חפצים ולענות על שאלות על האטרוסקים. הם יכולים גם לקחת חלק בסדנה לייצור כלי חרס, שם הם יכולים ללמוד כיצד להכין חרס אטרוסקי מסורתי.

מוזיאונים

גם בנקרופוליס האטרוסקי של Cerveteri ו-Tarquinia יש מוזיאונים המוקדשים להיסטוריה ולתרבות של האטרוסקים. המוזיאונים האלה מלאים בחפצים, יצירות אמנות ופריטים אחרים שהושארו מאחור על ידי האטרוסקים. ילדים יכולים לחקור את המוזיאונים וללמוד על האטרוסקים בצורה מהנה ואינטראקטיבית. הם יכולים גם לקחת חלק בפעילויות כמו ייצור כלי חרס וצייד נבלות.

אירועים ופסטיבלים

הנקרופוליסים האטרוסקים של Cerveteri ו-Tarquinia מארחים גם מגוון אירועים ופסטיבלים במהלך השנה. אירועים ופסטיבלים אלו נועדו לחגוג את ההיסטוריה והתרבות של האטרוסקים. במהלך אירועים אלו, הילדים יכולים לקחת חלק בפעילויות כמו ייצור כלי חרס, ציד נבלות ועוד. הם יכולים גם ללמוד על המנהגים והאמונות של האטרוסקים.

סיכום

הנקרופוליסים האטרוסקים של Cerveteri ו-Tarquinia הם מקומות נהדרים לילדים לחקור וללמוד על האטרוסקים. מסיור חינוכי ועד פעילויות אינטראקטיביות, באתרים אלו יש מגוון אטרקציות לילדים. ישנם גם מוזיאונים ואירועים ופסטיבלים החוגגים את ההיסטוריה והתרבות של האטרוסקים. לכן, אם אתם מחפשים חוויה מהנה ומלמדת עבור ילדיכם, הנקרופוליסים האטרוסקים של Cerveteri ו-Tarquinia הם המקום המושלם לבקר בו.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן