דף הבית » האטרקציות הכי מדוברות » אטרקציות לילדים בצוקים הלבנים של דובר, סאות' דאונס וביצ'י הד – בריטניה

אטרקציות לילדים בצוקים הלבנים של דובר, סאות' דאונס וביצ'י הד – בריטניה

אטרקציות לילדים בצוקים הלבנים של דובר, סאות' דאונס וביצ'י הד - בריטניה

הצוקים הלבנים של דובר

הצוקים הלבנים של דובר הם אחד מציוני הדרך האיקוניים ביותר בבריטניה. צוקי הגיר הם מראה מדהים לעין, ואטרקציה תיירותית פופולרית. הצוקים הם מקום נהדר לחקור עם ילדים, מכיוון שיש שפע של פעילויות כדי לבדר אותם. מהליכה לאורך ראשי הצוקים ועד לחקור את החופים הסמוכים, יש משהו לכולם.

דברים לעשות

הצוקים הלבנים של דובר מציעים שפע של פעילויות לילדים. תוכלו לטייל לאורך ראשי הצוקים ולחקור את האזור, או לשוט בסירה אל החופים הסמוכים. יש גם שפע של אטרקציות לשעשע את הילדים, כמו טירת דובר, מגדלור דרום פורלנד ומוזיאון דובר. יש גם שפע של בתי קפה ומסעדות באזור, כך שתוכלו לאכול משהו אחרי יום של סיורים.

סאות' דאונס

הסאות' דאונס הוא אזור כפרי מדהים בדרום אנגליה. זהו מקום נהדר לחקור עם ילדים, מכיוון שיש שפע של פעילויות לשעשע אותם. מהליכה לאורך גבעות הגיר ועד חקר הכפרים הסמוכים, יש משהו לכל אחד.

דברים לעשות

הסאות' דאונס מציעים שפע של פעילויות לילדים. תוכלו לטייל לאורך גבעות הגיר ולחקור את האזור, או לשוט בסירה אל הכפרים הסמוכים. יש גם שפע של אטרקציות לשעשע את הילדים, כמו פארק שבע האחיות, הלונג מן מווילמינגטון והפארק הלאומי סאות' דאונס. יש גם שפע של בתי קפה ומסעדות באזור, כך שתוכלו לאכול משהו אחרי יום של סיורים.

ראש ביצ'י

Beachy Head הוא אזור מדהים של קו חוף בדרום אנגליה. זהו מקום נהדר לחקור עם ילדים, מכיוון שיש שפע של פעילויות לשעשע אותם. מהליכה לאורך ראשי הצוקים ועד לחקור את החופים הסמוכים, יש משהו לכולם.

דברים לעשות

Beachy Head מציע שפע של פעילויות לילדים. תוכלו לטייל לאורך ראשי הצוקים ולחקור את האזור, או לשוט בסירה אל החופים הסמוכים. יש גם שפע של אטרקציות לשעשע את הילדים, כמו מגדלור ביצ'י הד, פארק ביצ'י הד קאנטרי ושמורת הטבע ביצ'י הד. יש גם שפע של בתי קפה ומסעדות באזור, כך שתוכלו לאכול משהו אחרי יום של סיורים.

טבלת אטרקציות

מְשִׁיכָה מקום
טירת דובר הצוקים הלבנים של דובר
מגדלור דרום פורלנד הצוקים הלבנים של דובר
מוזיאון דובר הצוקים הלבנים של דובר
פארק קאנטרי שבע אחיות סאות' דאונס
Long Man of Wilmington סאות' דאונס
הפארק הלאומי סאות' דאונס סאות' דאונס
מגדלור ביצ'י הד ראש ביצ'י
קאנטרי פארק ביצ'י הד ראש ביצ'י
שמורת טבע ביצ'י הד ראש ביצ'י

בריטניה מלאה באטרקציות מרגשות לילדים. מהצוקים הלבנים של דובר ועד לסאות' דאונס וביצ'י הד, יש משהו לכולם. אז למה שלא תיקח את המשפחה שלך להרפתקה ותחקור את האזורים המדהימים האלה של בריטניה?

למידע נוסף, בדוק את החיפוש הזה ב-YouTube .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן