דף הבית » הילדים הכי אוהבים » אטרקציות לילדים בקוטסוולדס

אטרקציות לילדים בקוטסוולדס

אטרקציות לילדים בקוטסוולדס

גני חיות ופארקי חיות בר

קוטסוולדס הוא ביתם של כמה מגני החיות ופארקי חיות הבר הטובים ביותר במדינה. מפארק חיות הבר המפורסם בעולם של קוטסוולד ועד לפארק חוות קוטסוולד הקטן והאינטימי יותר, יש משהו לכולם. פארק חיות הבר קוטסוולד הוא ביתם של למעלה מ-260 מינים של בעלי חיים, כולל נמרים, נמרים וקרנפים, כמו גם מגוון של ציפורים, זוחלים ודו-חיים. בפארק יש גם מגוון פעילויות, כגון פינת ליטוף, מגרש משחקים הרפתקאות ומסילת רכבת מיניאטורית.

פארק חוות קוטסוולד

Cotswold Farm Park היא אטרקציה ידידותית למשפחות הממוקמת בלב קוטסוולדס. כאן תוכלו לפגוש מגוון בעלי חיים, כולל כבשים, פרות, חזירים וחמורים, כמו גם מגוון של ציפורים וזוחלים. הפארק מציע גם מגוון פעילויות, כגון פינת ליטוף, רכבת מיניאטורית ואזור משחקים. יש גם מגוון של חנויות, בתי קפה ומסעדות להנאת המבקרים.

פארק המים קוטסוולד

פארק המים קוטסוולד הוא מקום נהדר לילדים לחקור וליהנות. כאן תוכלו ליהנות ממגוון פעילויות כמו קיאקים, שיט ודיג, כמו גם ממגוון פעילויות אחרות על בסיס מים. בפארק יש גם מגוון של חנויות, בתי קפה ומסעדות, כמו גם מגוון אפשרויות לינה.

פארק הרפתקאות קוטסוולד

פארק הרפתקאות קוטסוולד הוא מקום נהדר לילדים לחקור וליהנות. כאן תוכלו ליהנות ממגוון פעילויות כגון ריפוד, טיפוס צוקים וקשת, כמו גם ממגוון פעילויות אחרות המבוססות על הרפתקאות. בפארק יש גם מגוון של חנויות, בתי קפה ומסעדות, כמו גם מגוון אפשרויות לינה.

פארק שעשועים

הקוטסוולדס הוא ביתם של כמה מפארקי השעשועים הטובים ביותר במדינה. ממגדלי אלטון המפורסמים בעולם ועד לפארק השעשועים הקטן והאינטימי יותר קוטסוולד, יש משהו לכולם. מגדלי אלטון הם ביתם של מגוון אטרקציות ואטרקציות מרתקות, כמו רכבת ההרים המפורסמת Oblivion והנסיעה האייקונית של נמסיס. בפארק יש גם מגוון של חנויות, בתי קפה ומסעדות להנאת המבקרים.

פארק השעשועים קוטסוולד

פארק השעשועים קוטסוולד הוא מקום נהדר לילדים לחקור וליהנות. כאן תוכלו ליהנות ממגוון פעילויות כגון קרטינג, סירות פגום, ועוד מגוון רכיבות ואטרקציות נוספות. בפארק יש גם מגוון של חנויות, בתי קפה ומסעדות, כמו גם מגוון אפשרויות לינה.

פארק הספארי Longleat

Longleat Safari Park הוא מקום נהדר לילדים לחקור וליהנות. כאן תוכלו ליהנות ממגוון פעילויות כמו ספארי בנסיעה דרך, מגוון מפגשים עם בעלי חיים ועוד מגוון אטרקציות. בפארק יש גם מגוון של חנויות, בתי קפה ומסעדות, כמו גם מגוון אפשרויות לינה.

פארק ספארי ווסט מידלנדס

פארק ספארי ווסט מידלנדס הוא מקום נהדר לילדים לחקור וליהנות. כאן תוכלו ליהנות ממגוון פעילויות כמו ספארי בנסיעה דרך, מגוון מפגשים עם בעלי חיים ועוד מגוון אטרקציות. בפארק יש גם מגוון של חנויות, בתי קפה ומסעדות, כמו גם מגוון אפשרויות לינה.

קוטסוולדס הוא מקום נהדר לילדים לחקור וליהנות. עם מגוון של גני חיות, פארקי חיות בר, פארקי שעשועים ואטרקציות אחרות, יש משהו לכולם. אז למה שלא תצא לטיול בקוטסוולדס ותחקור את כל האטרקציות שיש לה להציע?

למידע נוסף, בקר בוויקיפדיה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן