דף הבית » טופ 10 – אטרקציות בעולם » אטרקציות לילדים ב-Pisac Terraces and Archaeological Park, פרו

אטרקציות לילדים ב-Pisac Terraces and Archaeological Park, פרו

אטרקציות לילדים ב-Pisac Terraces and Archaeological Park, פרו

סקירה של טרסות פיזאק והפארק הארכיאולוגי

Pisac Terraces and Archaeological Park הוא אטרקציה פופולרית לילדים בפרו. ממוקם בעמק הקדוש של האינקה, הפארק הוא ביתם של מגוון אתרים ארכיאולוגיים, כולל העיר האינקה העתיקה פיסק. הטרסות של פיזאק הן דוגמה מדהימה להנדסה של האינקה והן חובה לראות עבור כל מבקר. הפארק מציע גם מגוון פעילויות לילדים, החל מחקור ההריסות ועד טיולים רגליים ורכיבה על סוסים.

לחקור את ההריסות

חורבות פיזאק הן מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על תרבות האינקה. יש כמה אתרים לחקור, כולל מקדש השמש, מקדש הירח ואבן האינטיוואטנה. ההריסות שמורות היטב ומציעות תובנה ייחודית לתרבות האינקה. ילדים יכולים גם לחקור את הטרסות, שנבנו על ידי בני האינקה כדי להשקות את האדמה.

טיולים רגליים ורכיבה על סוסים

Pisac Terraces and Archaeological Park הוא מקום נהדר לילדים לחקור את החוץ. בפארק ישנם מספר מסלולים המתאימים גם לטיולים וגם לרכיבה על סוסים. השבילים מציעים נופים מדהימים של הנוף שמסביב ומהווים דרך מצוינת לילדים להתאמן ולעשות אוויר צח.

פעילויות אחרות

בנוסף לחקר ההריסות וטיולי הליכה, יש עוד מספר פעילויות לילדים ליהנות בפארק. ילדים יכולים לבקר בשוק המקומי, המציע מגוון של מלאכת יד מסורתית ומזכרות. יש גם מספר מסעדות באזור, המציעות מגוון של מנות פרואניות מסורתיות.

בקר במוזיאונים המקומיים

בפארק נמצאים מספר מוזיאונים, ביניהם מוזיאון האינקה, המציע מגוון תערוכות על תרבות האינקה. ילדים יכולים גם לבקר במוזיאון לאמנות פרה-קולומביאנית, המציג מגוון חפצים מהתקופה הפרה-קולומביאנית.

חקור את חיות הבר המקומיות

הפארק הוא ביתם של מגוון חיות בר, כולל ציפורים, יונקים וזוחלים. ילדים יכולים לחקור את הפארק ולחפש מינים שונים של בעלי חיים. הפארק הוא גם מקום מצוין לצפייה בציפורים, שכן ישנם מספר מיני ציפורים שקוראים לפארק בית.

סייר

ישנן מספר חברות טיולים באזור המציעות סיורים מודרכים בפארק. סיורים אלו הם דרך מצוינת לילדים ללמוד עוד על ההיסטוריה של האזור והאתרים השונים בפארק.

בקר בכפרים המקומיים

הפארק הוא ביתם של כמה כפרים קטנים, המציעים תובנה ייחודית לתרבות המקומית. ילדים יכולים לחקור את הכפרים וללמוד על המסורות והמנהגים של האנשים המקומיים.

סיכום

Pisac Terraces and Archaeological Park הוא מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על תרבות האינקה. הפארק מציע מגוון פעילויות לילדים, החל מחקור ההריסות ועד טיולים רגליים ורכיבה על סוסים. יש גם כמה מוזיאונים, חיות בר וכפרים שאפשר לחקור בפארק. למידע נוסף, בקר בדף ויקיפדיה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן