דף הבית » לטייל ולהנות » Valparaiso: אטרקציות לילדים

Valparaiso: אטרקציות לילדים

Valparaiso: אטרקציות לילדים

חוף ואלפאראיסו

ואלפראיסו הוא ביתם של כמה מהחופים הטובים ביותר בצ'ילה, והם מושלמים לילדים. החופים נקיים ובטוחים, ויש שפע של פעילויות לשעשע את הילדים. משחייה ושנורקלינג ועד בניית ארמונות חול, יש משהו לכולם. יש גם שפע של מסעדות ובתי קפה ליד החוף, כך שתוכלו לאכול משהו בזמן שאתם נהנים מהשמש והחול.

פלאיה אנקון

פלאיה אנקון הוא אחד החופים הפופולריים ביותר בואלפאראיסו. זהו מקום נהדר לשחייה ושנורקלינג, ויש שפע של מסעדות ובתי קפה בקרבת מקום. החוף הוא גם ביתם של מגוון יצורי ים, כך שתוכלו להכיר מקרוב כמה מהמקומיים. החוף נהדר גם לשיזוף ולהירגעות, כך שהוא מושלם ליום טיול משפחתי.

פלאיה לאס סלינס

Playa Las Salinas הוא עוד חוף נהדר ב-Valparaiso. זה קצת יותר שקט מפלאיה אנקון, אבל זה עדיין מקום נהדר לשחייה ושנורקלינג. החוף הוא גם ביתם של מגוון יצורי ים, כך שתוכלו להכיר מקרוב כמה מהמקומיים. החוף נהדר גם לשיזוף ולהירגעות, כך שהוא מושלם ליום טיול משפחתי.

פארק השעשועים

ואלפראיסו הוא ביתו של אחד מפארקי השעשועים הגדולים בצ'ילה. הפארק מלא ברכיבות, משחקים ואטרקציות לילדים בכל הגילאים. מרכבות הרים ועד מכוניות פגוש, יש משהו לכולם. בפארק יש גם מגוון מסעדות ובתי קפה, כך שתוכלו לחטוף ביס בזמן שאתם נהנים מהרכיבות.

פארק אקואטיקו

פארק אקואטיקו הוא אחת האטרקציות הפופולריות ביותר בואלפאראיסו. זהו פארק שעשועים מימי עם מגוון אטרקציות ואטרקציות. ממגלשות מים ועד בריכות גלים, יש משהו לכולם. בפארק יש גם מגוון מסעדות ובתי קפה, כך שתוכלו לחטוף ביס בזמן שאתם נהנים מהרכיבות.

פארק דה דיברטימנטו

Parque de Divertimentos הוא עוד פארק שעשועים נהדר ב-Valparaiso. הוא מלא ברכיבות ואטרקציות לילדים בכל הגילאים. מרכבות הרים ועד מכוניות פגוש, יש משהו לכולם. בפארק יש גם מגוון מסעדות ובתי קפה, כך שתוכלו לחטוף ביס בזמן שאתם נהנים מהרכיבות.

מוזיאונים

ואלפראיסו הוא ביתם של מגוון מוזיאונים שמתאימים לילדים. מהמוזיאון להיסטוריה של הטבע ועד למוזיאון הימי, יש משהו לכל אחד. המוזיאונים מלאים בתערוכות ופעילויות אינטראקטיביות, כך שהילדים יכולים ללמוד על ההיסטוריה והתרבות של ולפראיסו. במוזיאונים יש גם מגוון של מסעדות ובתי קפה, כך שתוכלו לחטוף ארוחה קלה בזמן שאתם חקרים.

Museo de Historia Natural

המוזיאון לתולדות הטבע הוא מקום נהדר ללמוד על ההיסטוריה והתרבות של ולפראיסו. המוזיאון מלא בתערוכות ופעילויות אינטראקטיביות, כך שהילדים יכולים ללמוד על ההיסטוריה והתרבות של ולפראיסו. במוזיאון יש גם מגוון מסעדות ובתי קפה, כך שתוכלו לחטוף ארוחה קלה בזמן שאתם חווים.

Museo Maritimo

המוזיאון הימי הוא עוד מקום נהדר ללמוד על ההיסטוריה והתרבות של ולפראיסו. המוזיאון מלא בתערוכות ופעילויות אינטראקטיביות, כך שהילדים יכולים ללמוד על ההיסטוריה והתרבות של ולפראיסו. במוזיאון יש גם מגוון מסעדות ובתי קפה, כך שתוכלו לחטוף ארוחה קלה בזמן שאתם חווים.

קניונים

ואלפראיסו הוא ביתם של מגוון מרכזי קניות שמתאימים לילדים. מהקניון פלאזה ועד לקניון דל סול, יש משהו לכולם. הקניונים מלאים בחנויות, מסעדות ובתי קפה, כך שתוכלו לאכול משהו בזמן שאתם עושים קניות. בקניונים יש גם מגוון פעילויות ואטרקציות, כך שהילדים יכולים להשתעשע בזמן שהם עושים קניות.

קניון פלאזה

קניון פלאזה הוא אחד ממרכזי הקניות הפופולריים ביותר בואלפאראיסו. הוא מלא בחנויות, מסעדות ובתי קפה, כך שתוכלו לאכול משהו בזמן שאתם עושים קניות. בקניון יש גם מגוון פעילויות ואטרקציות, כך שהילדים יכולים להשתעשע בזמן שהם עושים קניות.

קניון דל סול

קניון דל סול הוא עוד קניון נהדר בואלפאראיסו. הוא מלא בחנויות, מסעדות ובתי קפה, כך שתוכלו לאכול משהו בזמן שאתם עושים קניות. בקניון יש גם מגוון פעילויות ואטרקציות, כך שהילדים יכולים להשתעשע בזמן שהם עושים קניות.

סיכום

Valparaiso הוא יעד נהדר לילדים. מהחוף ועד פארק השעשועים, יש שפע של אטרקציות לשעשע אותם. העיר היא גם ביתם של מגוון מוזיאונים ומרכזי קניות, כך שתוכלו לחטוף ארוחה קלה בזמן שאתם מטיילים. Valparaiso הוא היעד המושלם לחופשה משפחתית.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן